W nastopy.pl wciąż poszerzamy swoją wiedzę, przeprowadzamy wnikliwe testy i poszukujemy dla Was najlepszych rozwiązań. Sezon trekkingowy trwa, a my właśnie teraz wprowadziliśmy do naszej oferty produkt wyjątkowy, który nie zawiedzie żadnego wędrowca poszukującego idealnych skarpet trekkingowych zarówno na lato, jak i na zimę.

>> Zobacz produkt skarpety GRIZZLY 2

>> Zobacz produkt skarpety GRIZZLY 2

Współpracujemy z wieloma producentami najlepszych skarpet na świecie, ale dziś przedstawimy Wam markę BRBL – tworzącą skarpety na podobieństwo łapy niedźwiedzia. To właśnie model BRBL – GRIZZLY 2 został wybrany przez nas jako trekkingowy MUST HAVE tego sezonu. Specjalnie dla Was zaopatrzyliśmy nasz magazyn w odpowiednią ilość GRIZZLY 2 , która pozwoli wszystkim Wam cieszyć się komfortową wędrówką w górach.

Zobacz produkt skarpety GRIZZLY 2

Dlaczego skarpety GRIZZLY 2 są tak wyjątkowe?

  • Grizzly 2 zostały wykonane ze specjalnej dzianiny BearlTubes z technicznych i funkcjonalnych włókien odprowadzających nadmiar wilgoci i ciepła (dzięki specjalnej konstrukcji przypominającej kanał). Twoje stopy w Grizzly 2 pozostaną suche w trakcie najbardziej wymagających tras.
  • Dzianina BearlTubes charakteryzują specjalne rurki, które rozszerzają się i chowają zgodnie z Twoimi ruchami. Tym samym doskonale wspierają mięśnie oraz ścięgna nóg i stóp, chronią przed wstrząsami.
  • Skarpety nie ślizgają się w bucie i nie marszczą.
  • Koncepcja termoregulacyjna BearlTubes zapewnia ogrzewanie stopy zimą i optymalną temperaturę latem.
  • Skarpety Grizzly 2 są niebywale wytrzymałe i odporne na działanie czynników atmosferycznych oraz ścieranie.
  • Dodatek wełny MERINO zapewnia skuteczną termoizolację, oddychalność, antybakteryjność, plamoodporność. Merino latem chłodzi, zimą grzeje!

>> Zobacz produkt skarpety Grizzly 2

Tomek – ekspert nastopy.pl przetestował model Grizzly 2. Pora testu – czerwiec 2021 r.

,,Przetestowałem Grizzly 2 w trakcie weekendowej wycieczki szlakiem Czerwone Wierchy. Dawniej w porze letniej wybierałem w góry krótkie skarpety biegowe. Na prośbę zespołu nastopy.pl tym razem zabrałem ze sobą Grizzly 2, które okazały się fenomenalnym wyborem. Przede wszystkim nie było mi w nich gorąco, a jednak czułem, że moja stopa jest odpowiednio zabezpieczona. Wzmocnienia pod stopą, które wyczuwalne są już po odpakowaniu skarpet zdecydowanie pomagają w górach. Zero obtarć, zero odcisków i sucha stopa po całym dniu. W górnych partiach skarpeta jest dużo cieńsza i delikatna, a więc nasza łydka pozostaje „nieskrępowana”, a stopa jest perfekcyjnie zabezpieczona. Oby więcej takich skarpet. Zdecydowanie polecam wszystkim osobom wybierającym krótkie i długie dystanse górskie w tym sezonie„.

Kategorie: Trekkingowe