Czym jest Drytex Comfort?

To przędza, której najlepsi producenci współpracujący z nastopy.pl używają do produkcji najwyższej jakości skarpet dedykowanych osobom aktywnym fizycznie.

Jakie są jej największe zalety?

  • Drytex Comfort świetnie reguluje temperaturę. W upalne dni materiał ten doskonale ochroni Twoją skórę.
  • Drytex Comfort doskonale chroni przed wilgocią. Twoje stopy pozostaną suche nawet w trakcie najbardziej wymagających aktywności.
  • Drytex Comfort sprawia, że produkty są w pełni oddychające, co minimalizuje powstawanie otarć.
  • Przędza Drytex Comfort jest niebywale wytrzymała, a jednocześnie przyjemna dla skóry. Jej poziom miękkości jest zdecydowanie wyższy niż w przypadku włókien naturalnych.

POWYŻEJ SKARPETY TREKKINGOWE TR5 Z DRYTEX COMFORT ZOBACZ MODEL >>

Kiedy warto wybrać skarpety z przędzy DRYTEX COMFORT?

Skarpety z przędzy Drytex Comfort to idealny wybór dla osób aktywnych fizycznie zarówno w sezonie letnim jak i zimowym. Lekkość, jaką zapewnia przędza Drytex Comfort, jej wysoka wytrzymałość oraz właściwości termoregulacyjne zwiększą Twoją wytrzymałość w trakcie ćwiczeń. To rewolucyjne rozwiązanie.
POWYŻEJ SKARPETY BIEGOWE Z DRYTEX COMFORT ZOBACZ MODEL>>

ZOBACZ WSZYSTKEI PRODUKTY Z DRYTEX COMFORT >>

Czy warto wybierać skarpety z DRYTEX COMFORT do sportów zimowych?

Skarpety trekkingowe, narciarskie, snowboardowe z DRYTEX COMFORT to doskonałe rozwiązanie. Przędza ta sprawia, że skarpety są w pełni termoaktywne, doskonale zatrzymują ciepło i zapewniają suchość skóry (przędza ta należy do materiałów szybkoschnących). Wiele produktów z DRYTEX COMFORT dostępnych w nastopy.pl dodatkowo w swym składzie posiada jony srebra odpowiadające za właściwości antybakteryjne.

SKARPETY NARCIARSKIE DRYTEX COFORT Z JONAMI SREBRA ZOBACZ MODEL>>

POWYŻEJ SKARPETY NARCIARSKIE Z JONAMI SREBRA I DRYTEX COMFORT ZOBACZ MODEL>>