Marka FuelBelt opracowuje oraz wprowadza na rynek rozwiązania z zakresu nawadniania, przechowywania oraz bezpieczeństwa dla sportowców.


FuelBelt został stworzony z myślą o prawdziwych fanach sportów wytrzymałościowych. Brand jest światowym liderem w swej dziedzinie. Firma od przeszło 20 lat stawia na najwyższą jakość oraz innowacyjność swoich produktów. Asortyment marki Fuell Belt jest testowany przez profesjonalnych, najlepszych sportowców w najcięższych warunkach wytrzymałościowych. Z produktów korzystał między innymi Australijki triathlonista Craig Alexander, trzykrotny mistrz świata Ironman.

Obecnie marka FuelBelt może poszczycić się tytułem najlepiej rozwijającej się firmy produkującej profesjonalne pasy nawadniające.
Ideą Fuel Belt jest przygotowywanie biegaczy, osób wybierających się w wymagającą podróż oraz amatorów chcących zapewnić sobie bezpieczeństwo na każdą, nawet najcięższą drogę. Z tego względu marka wprowadza na rynek najlepszej jakości pasy hydracyjne i wyposaża sportowców oraz amatorów w akcesoria, które gwarantują sukces na mecie.


Pierwszy pas hydracyjny FuelBelt został zaprojektowany przez Vina Malika w 1997 roku. Celem pierwszego projektu było stworzenie idealnego, bezkompromisowego produktu. Do dziś ta idea towarzyszy projektantom tworzącym asortyment zapewniający bezpieczeństwo, minimalizujący zakłócenia i maksymalizujący komfort.


Dzisiaj FuelBelt jest częścią 28-letniej organizacji Implus LLC. Organizacja ta sprawuje przywództwo nad markami, które znane są z najwyższej jakości, innowacyjnego wzornictwa i dziedzictwa. Za sprawą organizacji Implus profesjonalne produkty FuelBelt są szeroko dostępne w Stanach Zjednoczonych.