The Athlete’s Foot to kultowa marka powstała w Australii w latach 80. Globalny brand od początku działalności stawiał nacisk na wybór najlepszych, wyselekcjonowanych produktów sportowych. Marka jest oficjalnym partnerem Netif Netball, propaguje zdrowy styl życia i dobre samopoczucie. Dziś The Athlete’s Foot dysponuje ponad 130 lokalnie prowadzonymi sklepami w Australii i Nowej Zelandii. Marka specjalizuje się w sprzedaży ponad 50 marek w tym: Nike, Adidas, Brook, Asics, Mizuno, Hoka, One One, Saucony, Clarks, Merrell, New Balance i Skechers.

The Atlhete’s Foot posiada linię własnych produktów. Są to przede wszystkim najwyższej jakości skarpety sportowe, czapki, plecaki, torby na buty, butelki na napoje i produkty do pielęgnacji obuwia. Skarpetki sportowe The Athlete’s Foot to dopełnienie idealnego obuwia. Elastyczna mieszanka bawełny doskonale odprowadza wilgoć, a odpowiedni krój przypominający „kołyskę” gwarantuje komfort w trakcie aktywności. Skarpety The Athlete’s Foot nie obcierają, nie zsuwają się, a do tego są wyjątkowo wytrzymałe za sprawą specjalnych elementów wzmacniających.

Oprócz skarpet sportowych marka posiada w swojej ofercie skarpety na co dzień. Mikrostopki charakteryzują się właściwościami termoaktywnymi oraz kształtem, który zapewnia ich „niewidoczność”. Długie skarpety bawełniane nawiązują do trendów z lat 80 i 90. Modele te zaprojektowano z myślą o osobach ceniących klasyczny styl. Przewiewne, trwałe, zapewniające 100- procentowy komfort. Z powodzeniem mogą być noszone przez alergików.