W nastopy.pl wprowadziliśmy nowe produkty wykonane z najwyższej jakości bawełny egipskiej. Jakie są jej największe zalety? Dlaczego warto wypróbować skarpety z tego materiału?

Bawełna egipska:

  • Charakteryzuje się długimi i wyjątkowo cienkimi włóknami, które mogą osiągać długość nawet 50 mm. Ze względu na te cechy, z bawełny egipskiej można robić długie sploty, a powstający materiał jest niesamowicie wytrzymały.  Skarpety z bawełny egipskiej  będą służy Ci nawet po wielu praniach! 
  • Bawełna egipska jest niebywale miękka w dotyku, a produkty z niej powstałe, mogą być stosowane przez osoby posiadające wrażliwą skórę, a nawet zmagające się z alergią. Produkty z bawełny egipskiej polecane są dla niemowląt. Hipoalergiczne skarpety z bawełny egipskiej z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.
  • Bawełna egipska doskonale wchłania wodę. Skarpetki wykonane z tej tkaniny to świetny wybór na upalne lato.
  • Skarpetki z bawełny egipskiej zapewnią użytkownikowi 100 % komfortu ze względu na właściwości termiczne omawianej przędzy. Bawełna egipska latem chłodzi, zimą grzeje. To surowiec, z którego często produkowana jest luksusowa pościel gwarantująca spokojny sen.
  • Bawełna egipska posiada luksusowy połysk, a wykonane z niej produkty należą do klasy premium.
zobacz produkt >> https://bit.ly/3ieDJMV

Bawełna egipska jest zbierana ręcznie. Takie działanie minimalizuje ryzyko uszkodzeń lub zabrudzeń wpływających na późniejszą jakość powstałego materiału. Uprawa bawełny egipskiej nigdy nie należy do upraw masowych i jest wolna jest od substancji chemicznych. Fakt ten sprawia, że skarpety wykonane z tego materiału bezpieczne nawet dla najwrażliwszej skóry.

zobacz produkt >> https://bit.ly/3ieDJMV
zobacz produkt >> https://bit.ly/3ieDJMV