Walentynki lub inaczej Dzień Zakochanych to nowe święto, które mimo krótkiej tradycji, na stałe zagościło w kalendarzu Polaków. Patronem tego dnia jest Święty Walenty, który jak głosi legenda, był biskupem wspierającym starania narzeczonych do zamążpójścia. Za pomoc okazywaną zakochanym i udzielane śluby, został zamordowany w dniu 14 lutego na rozkaz cesarza. Właśnie w tym dniu wspominamy św. Walentego, który jest patronem zakochanych. Pojawia się natomiast pytanie czy potrzebujemy Święta Zakochanych, skoro każdy dzień jest dobry, aby okazywać drugiej osobie nasze uczucia?

Z jednej strony Święto Zakochanych sztucznie wymusza składanie wymiernych deklaracji naszych uczuć w postaci romantycznych kolacji, kartek, czerwonych róż czy innych prezentów wyposażonych w atrybuty miłości jak: serduszka, strzały amora itp. Z drugiej strony jest to okazja do odświeżenia naszych uczuć i powrotu do przeżyć i wspomnień, które zbudowały miłość w naszym związku czy rodzinie. Wśród zabiegania i ciągle nowych wyzwań może być to powód do: znalezienia wolnego dnia, impuls do przełamania rutyny, poszukania śmiesznego prezentu, który rozbawi druga połówkę, aby po prostu nawzajem się docenić i ten czy inny dzień spędzić zupełnie inaczej niż zwykle. Podsumowując: świętować czy nie świętować to wybór każdego z nas, natomiast czyż nie każda okazja jest dobra do tego, aby bardziej postarać się dla drugiej osoby i podziękować jej za to co wnosi do naszego życia, nie ograniczając się jedynie do „drugiej połowy”, ale myśląc również o najbliższych nam osobach?

Czym możemy zaskoczyć tych, których kochamy? Na to pytanie odpowiedź znajdziemy zapewne w swojej głowie, gdyż najlepiej znamy upodobania najbliższych. Niemniej jednak jeśli szukamy podpowiedzi i chcemy, aby był to prezent praktyczny, który nasza ukochana osoba będzie mieć prawie codziennie na sobie polecamy nowości ze sklepu nastopy.pl dla płci męskiej i żeńskiej w specjalnej walentynkowej odsłonie.

 

Jako pomysł na prezent dla Pań polecamy:

 

Skarpetki „Damskie stopki frotte” marki Steven wyposażone w śliczne serduszko z akcentami folklorystycznymi w cenie 14,99zł. Skarpetki te występują w szarym oraz czerwonym kolorze; opakowanie zawiera jedną parę w rozmiarach 35-40. Skarpetki idealne, jako zamiennik pantofli, gdyż wyposażone w kuleczki antypoślizgowe.

Link do skarpet: Kliknij Tutaj

 

Kolejną walentynkową propozycją są skarpetki „Box na Walentynki” marki Steven. Skarpetki charakteryzują się ciekawymi wzorami z motywami serduszek w rozmiarach od 37-40 w 3 różnych wariantach. Każde opakowanie zawiera trzy pary skarpetek w trzech różnych wzorach oraz wesołych kolorach. Skarpetki są wykonane z najwyższej klasy bawełny, zapakowane w czerwone, eleganckie pudełko, dzięki czemu stanowią idealny pomysł na prezent za bardzo przystępną cenę 34,99zł. Skarpetki mogą być wykorzystane do codziennego użytku, do spania oraz jako wesoła ozdoba stóp, nie tylko w Walentynki.

Link do skarpet: Kliknij Tutaj

 

Akcesoria na Walentynki ze sklepu nastopy.pl dla Panów z pewnością przyniosą uśmiech na twarzy niejednemu mężczyźnie, gdyż wyposażone są w humorystyczne motywy i wesołe wzory. W ofercie dostępne są zarówno walentynkowe bokserki jak i skarpety. Bokserki dostępne są w kolorach czerwonym i szarym w rozmiarach od S-XXL. Każdy produkt charakteryzuje się humorystycznym nadrukiem nawiązującym do Walentynek. Produkt jest zapakowany w ładne opakowanie prezentowe. Idealny prezent dla partnera płci męskiej w przystępnej cenie 34,99zł.

Link do produktu: Kliknij Tutaj

gift box underwear

 

W ofercie nastopy.pl dostępne są również skarpety męskie z motywem serc marki More w kilku kolorach: szarym, jeans, granatowym i czarnym w rozmiarach od 39-46 w cenie 9,99zł. Drugą propozycją o nieco innym, mniej awangardowym wzorze jest oferta skarpetek marki Steven w limitowanej edycji walentynkowej. Dostępne kolory to: szary, grantowy i czarny w rozmiarach 38-46 w cenie 12,99zł. Skarpetki tak bliskie ciału, dzięki wykorzystaniu jako pomysł na prezent, mogą się stać również bliskie duszy.

 

Skarpety jak i pozostała oferta dostępna: Kliknij Tutaj

 

Liczymy, że oferta nastopy.pl pomoże Państwu radośnie i z humorem świętować Walentynki. Jeśli pomogą w tym nasze propozycje Walentynkowe będziemy bardzo szczęśliwi. Życzymy więc udanego świętowania, może nawet w samych skarpetkach….