Zbliża się okres świąteczny, czas pomyśleć o prezentach. Swoją opinią na temat wyboru skarpet jako idealny prezent, podzieliła się z nami znana blogerka modowa:

„Mój pomysł na prezent”
Przedświąteczny czas to okres pełen wyczekiwania na upragnione wolne dni od zmartwień, zawodowych wyzwań i pośpiechu. Zanim jednak będziemy mogli rozkoszować się atmosferą Bożego Narodzenia, jednym z wielu miłych przedświątecznych obowiązków jest planowanie prezentów, którymi chcemy obdarować najbliższych. Moment ten kojarzy nam się z okresem wytężonych poszukiwań „tego czegoś” oryginalnego i wyjątkowego, natomiast często zapominamy o pragmatycznym aspekcie planowanego zakupu. Sukcesem właściwie dobranego prezentu będzie wykorzystanie na co dzień i choć trochę umilenie życiowych obowiązków osoby obdarowanej.
Mimo wielu prezentowych inspiracji płynących z mediów, najpopularniejszym wyborem Polaków od wielu lat, jako prezent „Mikołajkowy” czy „pod choinkę” są skarpetki lub jak kto woli skarpety. Rodzi się pytanie dlaczego? Skarpety idealnie wpisują się w codzienne potrzeby użytkowe każdego z nas, a zarazem stanowią niewielkie ryzyko odnośnie trafności zakupu. Skarpety nosi każdy lub prawie każdy, dlatego jeśli chcemy wybrać prezent, który będzie codziennie służył użytkownikowi, może być to niezawodny wybór. Jeśli chcemy, aby prezent był dopasowany do przyszłego właściciela musimy znać tylko kilka odpowiedzi na pytania odnośnie: rozmiaru stopy, preferowanych kolorów oraz stylu życia (aktywny zawodowo, sportowo, naukowo etc).

Kluczowe mocne strony prezentu w postaci skarpet to przede wszystkim:
– zwiększenie komfortu stóp osoby obdarowanej
– wykorzystanie na co dzień
– ważny element garderoby, gdyż wpływa na nasze zdrowie
– często zapominamy o zakupie skarpet, gdyż przez większość dnia ich nie widać
– małe ryzyko „nietrafionego” prezentu
– przystępna cena i w związku z tym opcja obdarowania większej liczby osób
– gwarancja na lata (ten prezent się nie zepsuje )
– skarpet nigdy za wiele, gdyż gubią się w praniu.

Wśród wielu ofert ciekawych skarpet na rynku szczególnie zainteresował mnie produkt o nazwie „Heat holder”, czyli „trzymający ciepło” ze sklepu „Nastopy.pl”, gdyż będzie to idealny prezent dla mojej rodziny przed zbliżającą się zimą. W zeszłym roku sama sobie zrobiłam mały prezent i wypróbowałam te „najcieplejsze skarpety świata”. Byłam bardzo zaskoczona miłą i delikatną fakturą materiału, który w dotyku przypominał kożuszek. Dzięki skarpetom „Heat holder” moje stopy były znakomicie zabezpieczone przed chłodem, a jednocześnie czułam się w nich bardzo wygodnie, tak jakbym stąpała po miękkim puchu. Na początku użytkowania skarpety wydawały mi się zbyt grube, natomiast po kilkakrotnym założeniu zauważyłam, że idealnie dopasowują się do stopy, nie uciskają i stanowią skuteczną barierę ochronną przed zimnem. Zdecydowanie polecam skarpety „Heat holder” na sezon zimowy, kiedy temperatura spada poniżej zera, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Skarpety są produkowane w Wielkiej Brytanii, gdzie została stworzona innowacyjna technologia produkcji utrzymywania ciepła i skarpety te cieszą się ogromna popularnością. Po

równując jakość w stosunku do ceny: 37,99zł za parę, która posłuży nam prze wiele sezonów, to zdecydowanie mądry wybór. W ofercie sklepu „Nastopy.pl” znajdziemy różne kolory, rozmiary oraz wysokość skarpet, dzięki czemu zakup będzie trafiony.

Oczywiście to jedynie moja podpowiedź odnośnie pomysłu na „Mikołajkowy” czy „gwiazdkowy” prezent. W ofercie sklepów ze skarpetami znajdziecie wiele innych modeli i rozwiązań, które mogą idealnie wpisać się w potrzeby Waszych najbliższych. Znając ich upodobania oraz zainteresowania na pewno łatwo znajdziecie „skarpety marzeń”, które mogą być miłą niespodzianką lub pożyteczną częścią garderoby na co dzień i od święta. Udanych prezentowych inspiracji oraz oczywiście zakupów!