Masz problem z „pachnącym” obuwiem lub ktoś z Twoich domowników, kolegów z pracy cierpi na ten problem? Odpowiedź znasz, nawet jeśli wcześniej się nad nią nie zastanawiałeś. Jeśli po ściągnięciu butów twoje stopy, skarpetki, jak i same buty nie wydzielają przykrego zapachu to odpowiedź brzmi: nie. Jeśli jest inaczej, to mamy rozwiązanie.

 

Produkt, który w genialny sposób rozwiążę powyższe problemy. Długo testowany i bezkonkurencyjny odświeżacz, dezodorant do butów BOOT BANANAS. Nie tylko „zabija” zapach, ale też wysusza obuwie.

 

 

boot bananas

 

Jak to działa:

  1. Do brzydko pachnącego obuwia wsadzasz po jednym bananie:)
  2. Banan wchłania zapach i pomaga obuwiu przeschnąć.
  3. Zarówno obuwie jak i Twoja cała szafka na buty ładnie pachną.

Skąd ta wyjątkowa skuteczność?

Banan to tak naprawdę zawinięte w delikatną bawełnę naturalne absorbenty wilgoci i zapachów, głównie miąższ bambusowy i sód. Dodatkowo emitujące zapachy, które są mieszanką lawendy, cytryny oraz olejków eterycznych drzewa herbacianego.

Jak długo działa?

W zależności od częstotliwości użytkowania do 6 miesięcy. Oznaką jest to, że zaczyna czernieć (jak normalny banan) Aby wydłużyć jego żywotność należy go suszyć na słońcu lub przy kaloryferze i w momencie kiedy jest suchy, przechowywać w oryginalnej (dołączonej do produktu) torbie.

 

DOSTĘPNY TUTAJ(kliknij)