Niby w internecie prosta sprawa. Szukasz skarpet dla myśliwych, podróżnych, do szermierki, roboczych, do windsurfingu myślisz wpiszę w Google i po temacie. I dość często na tak nietuzinkowe hasła wyskakują blogi (mam nadzieję, że tak właśnie do nas trafiłeś:)), fora i czasem sklepy, które akurat posiadają ten towar, ale najczęściej jest niedostępny albo na zamówienie. Oczywiście jeśli tylko w danej niszy jest fajny sklep to trafisz w samo sedno, ale zdarza się to rzadko. Często wyskoczą Ci reklamy adwords, które wiele sklepów ma źle skonfigurowanych i wyświetlają się na jakąkolwiek frazę związaną ze skarpetkami. Klikasz, a tam ok, skarpety jako tako są, ale tylko wizytowe i to jeszcze bawełniane, ale tracisz czas przeszukujesz łudzisz się, że znajdziesz a po 5-10 minutach okazuje się, że właśnie zmarnowałeś trochę cennego czasu.

 

Ok to jak już ustaliliśmy, że nastopy.pl ma  genialnie skonfigurowane adwords + content na stronie i wyświetlamy się tylko na hasła, które mają odzwierciedlenie w towarach jakie sprzedajemy :), to pojawia się kolejny problem. My od strony konfigurowania kategorii nie możemy tworzyć kategorii dla każdego unikatowego produktu. Mamy kategorię sportowe/rowerowe bo zawiera ona 50 różnych rodzajów skarpet, więc jest sens ją robić, ale jak np skarpety do samolotu mamy tylko jedne (bo jest na tyle unikatowa,że nawet jakbyśmy chcieli mieć więcej to na rynku ich po prostu nie ma za wiele) to nie robimy dla niej kategorii. Jakiś czas borykaliśmy się z problemem, że mieliśmy towar, ale ludzie nie mogli go znaleźć. Wiem pomyślisz można wpisać w wyszukiwarce, ale jak ktoś wpiszę „myśliwskie”, a one akurat nazywają się „hunter” lub „dla myśliwych” to też może ich nie wyszukać.  Myślę dwa akapity wstępu wystarczą aby wam zakomunikować, iż mamy w sklepie nowa kategorie:

 

SKARPETY SPECJALISTYCZNE (kliknij)

 

Na chwile dodawania tego wpisu w kategorii znajdują się:

Skarpety podróżne do samolotu i autobusu (kliknij) – skarpety ze specjalnie dobranym stopniem kompresji, aby podczas podróży nie puchły kostki oraz aby zapewnić odpowiednie krążenie krwi w kończynach. 

Skarpety Robocze NH WORK (kliknij) – skarpety ze wzmocnioną konstrukcją podbicia, idealnie sprawdzające się w najcięższych warunkach.

Skarpety Myśliwskie Dr Hunter (kliknij) – skarpety dla bardzo wymagających osób jakimi są myśliwi. Najwyższej jakości materiały, połączone z dbałością o każdy szczegół wykonania.

 

W najbliższym czasie pojawia się skarpety do windsurfingu, skarpetki do siatkówki plażowej, skarpety do szermierki. Jeśli jesteś nimi zainteresowany lub  jest jakiś inny rodzaj skarpet których potrzebujesz, a nie możesz znaleźć, odezwij się a zdobędziemy je dla Ciebie. [kontakt@nastopy.pl]